Sunday, December 25, 2011

Viimane kuu

Kirjutame siis enda tegemistest viimase kuu aja tegemistest. Umbes kuu aega tagasi oli Kaspari sünnipäev rokiklubis, kus kollektiivselt joodi ning kino tehti. Pidu oli tore ning meeldejääv, löödi tantsu, räägiti selgeks kõik maailma asjad ja naerdi ormi üle kes sinna poole peal täiesti jahedana laekus. Peo märksõnadeks head muusika, open bar ja parim seltskond.
Sellele toredale üritusele järgnes järgmise nädala Reinu sünnipäev kes pidas seda kodus. Väga soliidne pidu koos esimest korda vabadust nautiva ajateenija Kristeniga kes heade sportlikute saavutuste tõttu erakorralise linnaloa sai. Nimelt võitis ta väeosa sisese sangpommi tõstmise võistluse omas kaalus ja oli üks kõvemaid pioneere. Nii siis räägitigi algul selles lauas kus mina olin sõjaväejutte kuni mingil hetkel läks peale muusika, Reinu toas tehti tantsud ja pidu võttis hoopis uue hoo, hoog oli lausa nii kõva, et ärritas naabreid kes otsustasid lõpuks seadusesilmad kohale kutsuda. Väga ülbed mendid olid, lendasid kohe laivi ja hakkasid kõigiga mölisema, üks peoline kelle nime ma enam kahjuks ei mäleta viidi lausa alla kuna teine oli mente veidi ülbelt vaadanud umbes. Asi lahenes lõpuks sellega, et Rein sai suulise hoiatuse ja pidu läks rahulikumal noodil edasi, kahjuks mina rohkem ei mäleta kuna päris joogine oli see õhtu.
Üks nädalavahetus jääb huvitavate sündmuste puuduse tõttu vahele ja räägime nüüd siis eelmisest. Neljapäeval toimus Trehvis Õllepongi võistlus millest Orm ja Ingemar tublisti Suema tiimi nime all osa võtnud on. peale seda mindi aga jõulupeole mis toimus klubis Illusion - väga ülerahvastatud pidu pärast mida pole küll erilist isu sinna kohta oma jalga vähemalt kuu aega tõsta. Reedel otsustasin mina kodus olla kuid ei, keskööl oli Ilves oma batmobiiliga siin kandis ja linnapeale suund seatigi, algul plaanitud rahulik õhtu lõppes vanade Elva sõpradega viinapitsi taga. Laupäeval sama.
Sel esmaspäeval kutsus sõbranna nimega Birgit mind ja Sibulat püssirohukeldrisse, nimelt oli ta eelmisel nädalal sealsel karaokevõistlusel teise koha saanud ja sellega omajagu baarikrediiti teeninud. Joogid voolasid ojadena ja söök ka laualt otsa ei saanud. Teisipäev oli kohutav. The End

lisan laulu mis käis traditsiooniliselt repeati peal nii Kaspari kui Reinu sünnipäevadel..

No comments:

Post a Comment