Saturday, April 28, 2012

Tudengipäevad

Mõned päevad tagasi algasid siis kevadpäevad, mille suureks avapauguks oli öölaulupidu. Iseenesest tore üritus oli, sai napsi tehtud, vanu sõpru näha ja laulda ükskõikkuipaljude inimestega isamaalisi laule - halenorm. Igatahes, mina osalesin täna Eesti suurima võileiva loomisel. Lõplik pikkus tuli vist üle 200 meetri. Zürii meie võileivategemise oskust küll ei kiitnud, aga meile endale oma tehtud said igatahes meeldisid.  Linnarahvas läks ka lolliks, kõik tahtsid tasuta süüa saada, mistõttu oli vahepeal kaubamaja ümbruses ikka ulme trügimine. Kahjuks mul illustreerivaid pilte ei ole praegu, aga loodetavasti need peagi tulevad. Kuulujutud Reinu suust väitsid, et omad poisid osalevad ka mingil vingemal grupiürituse, loodetavasti tuleb sealtki mingit tagasisidet.

Esmaspäeval, 30.aprillil on teatavasti volber, mille puhul siis paljud korporatsioonid ja üliõpilasseltsid pidu teevad. Seega kutsungi kõiki viisakas riietuses Rotaliasse (esineb tenfold rabbit), EÜS-i (esineb ka keegi(HANS nolfer ka ei tea), Ugalasse (esinevad kukerpillid), Sakalasse (esinevad untsakad), Fraternitas Esitcasse (esinevad Elephants from Neptune) jpm. Ühesõnaga, kella 00.00-st hakkavad igalpool üritused, kõik peaksid olema tasuta, niiet astuge läbi ja teeme üheskoos ühed napsid.


Mina, Kaarel ja tema sõbranna Nele osalesime täna Tudengiekstreemil mis kujutas endas takistusraja läbimist. Rada nägi välja selline: 1. tuli mingi vanaaegse kahemehe pumbaga saada vesi puu otsas olevasse ämbrisse, 2. kaks tükki ronisid ratta sisse ja kolmas veeretas selle punktist A punkti B, 3. tuli puudutada u. 3m kõrgusel asuvat battery purki, 4. tuli toru kaudu üles ronida, see osutus ka kõige keerulisemaks kuna seal oli väga kitsas, 5. läksid teed lahku, Kaarel ronis mööda köisredelit üles kaare peale ja lasi sealt trossi mööda alla (muideks maandumisele sattus ette kaks paati kes seal olema ei pidanud ja Nudlz kaotas seal oma 30 sekundit), mina pidin horisontaalset redelit mis asus vee kohal, kaarsilla ääres ja sealt pidi kätega minema, Nele läbis veel ühe toru mida keerutati ja see olevat ka keeruline olnud. Viimase asjana sai ka üle seina minna. Kokkuvõttes saavutas Suema esindus auväärse 2. koha, esimesed olid naised kellele paat ette ei jäänud. Võib rahule jääda ja järgmine aasta juba esimesed.

-Hannes

No comments:

Post a Comment