Thursday, January 19, 2012

Tartus striiti part 2Täna: Taevast tuli jälle mingit ulme powderit alla.. ning kraadid on miinuses ehk raske on kickereid ehitada jne.. Võtsin Ragnari peale ja läksime prisma juurde kus käisime eile. Kõik oli alles ja korras.. ainult autod olid ees.

Siis läksime uue silla juurde kus olid üsna huvitavad betoon ääred kui valgust oli vähe ja need tundusid üsna igavad.. Filmisime natuke ja panime sealt minekut.

Edasi otsisime erinevaid kohti kus oleks kerge kickerit ehitada ja kus oleks ohralt valgust. Kohtumaja tundus huvitav. Leidsime Ahhaa keskuse ja tigutorni juures oleva parkimismaja juures ühe ägeda betoon äärise.. ei tea mis värk meil nende parklatega on.

Saabusid ka Tõnis ja Madis kuid keegi seda lõpuni ei lasnud. veel. valgusest jäi ka natuke puudu.. nii, et sinna peab ka veel tagasi minema. maybe homme.

Helistasin 9 ajal Kärsonile ja uurisin mis nad teevad.. selgus, et teipfilms on linnas. Askeldasid nad E-kaubamaja juures. Vanaisa, Tair, Visnap, Eding, Ott jne.. Kaspar ja Mari tulid ka vaatama.

-Orm

No comments:

Post a Comment