Thursday, February 2, 2012

Freakin RETRO party.


Eile tulid Kaur ja Lauri Herdieckerhoff Tallinnast linna.. Kiirelt tuli plaan, et õhtul tuleb peole minna.

Enne jõudsime korra veel streeti sõitma minna. Siis kiirelt poodi ja koju sööma. Olin kaineks sangaks. Ning õhtut alustasime Ahjust. Kella 11-12 vahel oli tasuta siider ja õlle. Epic stuff. Lauri ei suutnud uskuda, et on klubi kuhu saab tasuta sisse ja kus on tasuta joogid tund aega.. Lauri tõmbas veel ahjus üksida peo ka veel käima.. tantsida poiss ei oska.

Ralfi tuli klassiõega peale ja me lendasime Illusionisse. Kuid juba varsti visati Kiki sealt välja ning me viisime ta autoga koju. Ise läksime tagasi.. Lauri ostis endale jooki ja manti. Ise nautisin alko vabasid kokteile mis olid sitaks head... safe sex on the beach etc.. Siis käisime sakslasega Metros.. kus kõik tuttavad said naerda ja manti. Ning siis juba koju ära..

Täna hommikul läksime varakult mäele. Madis ja Tõnis panid ennast riide kui me sisse astusime. Hästi külm oli mäel ja lauad ei tahtnud libiseda aga muidu oli fun..

Ning hea uudis on see, et puus lubab sõita juba paremini.

Täna võtsime hääletaja ka peale. Väike 11 aastane poiss tahtis Elvast Hellenurmesse saada.. Kooli oli kinni külmapühad.-ORM

3 comments:

  1. pildil ormi outfit retro peoks.. ninjad on ju päris retro?

    ReplyDelete
  2. tra nii diskreetne jutt :D iLike

    ReplyDelete